| monicutza_5552 a întrebat:

Bunaaa tuturor! recomandati-mi si mie un film bun de comedie. vreau sa fac un film deseara cu prietenul si as vrea unul sa radem mult:d. cel mai bun primeste fundita

Răspuns Câştigător
| johnd a răspuns:

Just merried, your mine and ours, just my luck, god for a day, pentru mai multe informatii intra pe imdb [sau you tube] si urmareste trailer-ul fiecarui film!
seara frumoasa!

11 răspunsuri:
| djragan a răspuns:

The Santa Clause
Christmas Vacation
Elf
Jack Frost 1 si 2
Jingle All the Way
Deck The Halls
Black Christmas
scrooged
bad santa

Sper ca te-am ajutat

| monicutza_5552 explică:

Bunaaa tuturor! recomandati-mi si mie un film bun de comedie. vreau sa fac un film deseara cu prietenul si as vrea unul sa radem mult:d. cel mai bun primeste fundita! pardon :d ''sa vad un film''

| freakkidooo a răspuns:

Yes Man
Eurotrip
Father of the bride ( I, II )
Not another teen movie
Meet the parents
The hangover
Life as we know it
The proposal

| kicsihari23 a răspuns:

The hangover. (1)

| Rucsiii a răspuns:

Norbit. Am ras prea mult la filmul ala. E super genial!hee hee

| spuf_8357 a răspuns:

Grown ups! e genial filmu :p ori Superhero Movie (2008)

| YonyWowIceman a răspuns:

Paul extraterestrul am ras cu lacrimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 40 Year Old Virgin e un film foarte bun pe care l-am vazut cu prietenul meu si am ras o gramadarolling on the floor si in aceeasi seara neam uitat si la Date night de asemenea alt film f bun. sper sa te distrezi cu prietenul tau!

| Mrask a răspuns:

Scuola di ladri (scoala de hoti) super comedie laughing

| mayapfau a răspuns:

Due Date si Marea Mahmureala. Amandoua sunt mortale, il poti alege pe orcare.

| mayapfau a răspuns:

Due Date si Marea Mahmureala amandoua sunt bestiale laughing.