| Cosminsuhhh a întrebat:

Bunaaa! M-am plictisit si ma gandeam sa ma uit la un film de comedie. Ce film imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Buna! Am facut o lista cu filem de comedie ce sper ca te va ajuta:
The Hangover 1 si 2
Life as we know it
Due date
Little Fockers
St. Trinian's
Daca vrei mai multe filme te poti uita si pe site-ul: http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/

6 răspunsuri:
| sushi16 a răspuns:

Norbit, ii cu Eddie Murphy in 2 roluri, a fost lansat in 2007, dar eu n-am mai putut de ras, de asta ti-l recomand!

| AlllExAnDrA_8337 a răspuns:

America pie, 2 baieti si multe fete, In sexcursie. Sunt ff amuzante. Vizionare placuta!

| Echo a răspuns:

The hangover 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barfuss
John Tucker must die
17 again
Fired up
Freaky friday
New york minute
Dance flick

| Georgia_1376 a răspuns:

Just Go with it.Merita vazut!

| Suchardine a răspuns:

The hot chick