| Andra_3307 a întrebat:

Bunaaa! Va rog, am cautat pe internet si am intrebat colegi dar nu am primit un raspunsstraight face. Mai de mult pe Cartoon Network era un serial cu trei scolarithinking erau spioni.Era un baiat pe nume Blade sau Blane nu mais tiu stigur, o fata pe nume Rose care era cea mai desteapta si inca o fata pe care nu stiu cum o chemalaughing...Deci puteti sa-mi spuneti cum se numea serialul si sa-mi spuneti numele real al lui Blane (Blade)! plss! FUNDAlove struck!

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Serialul se cheama M. I. High si numele real al baiatului este Moustafa Palazli

4 răspunsuri:
| denisa0906 a răspuns:

Deci nu ma aleg ca nicio funda nu?sadtongue e`n ordinehappy

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Serialul se numeste "Servivile secrete la liceu"
funda?batting eyelashes
cp pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da blade

| Andra_3307 explică:

Uhh am gasit mersi oricumbig grin