| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăăă. Aș vrea să văd un film, o comedie de preferat. Ce îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

American pie, Mr Bean holiday, Mean Girls, Not another teen movie, Ace Ventura, The Mask, Ella Enchanted.

| xDianne a răspuns:

Sunt multe filme frumoase, comedii, Ţi-aş recomanda : American Pie 8, Marmaduke, Ella Fermecata, Click, Virgin la 40 de ani, Yes man - un cuvânt poate schimba totul, 17 again, Întâşnire cu surprize, fără obligaţii, Doamna şi Domnul Smith, Profă rea, dar bună, Nevastă de împrumut, Cursa nebunilor, Grădiniţa lui tăticu', Mariaj de Vegas, Dumnezeu pentru o zi, Ghinionistul, Bal cu scandal, cu scapi de un tip în 10 zile, Vacanţa, Cele 6 soţii ale lui Hanrry. Toate sunt frumoase, unele au fost date şi la tv.

| Becky97zambarici a răspuns:

Home alone 1, 2, 3