| M a întrebat:

Bunaaaa
fani p'aci Pretty Little Liars?
vreau sa vad pareri cat mai frumoase...adica ce credeti voi despre serial si cine e A.pentru un raspuns foarte bun. fundita

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Eu sunt fan pretty little liars! ador serialul:X
din pacate apare doar o data pe saptamanasadsad
Eu cred ca A e Alison, dar in film spune ca e moarta oricum abi astept urmatorul episod, eu nu cred ca Jenna e cu adevarat oarba!
Dar vom vedea!
bye!

1 răspuns:
| Eyleen a răspuns:

Acest serial intruneste toate calitatile unui serial BUN.Sincer nu cred ca Alisson a murit...Adica cine altcineva le stie fetelor secretele...si Ian este dubios.Pur si simplu ador acest serial!