| Cris06 a întrebat:

Bunna! vreau sa stiu si eu daca Full House Take 2 are acelasi ost cu Full House si daca da de unde in descarc?

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu, va fi un OST diferit, dar nu am gasit decat prima melodie din Partea 1, si anume: "Ailee - 사랑 첫 느낌 (Love Note)".

| Cris06 explică (pentru xxdrgn):

Multumesc mult! Caut aceasta melodie de ceva timp dar n-am putut sa o gasesc, am pus si o alta intrebare... multumesc mult / Poti sa gasesti si melodia You Can Touch de No Min Woo intreaga am gasit-o doar pe fragmente eu... e doar o rugaminte, nu te superi, nu?

| xxdrgn a răspuns (pentru Cris06):

Nu ma supar hehe, nu am de ce! ^^ Ma tem insa ca nici eu nu am gasit o varianta inregistrata in studio, asta e tot ce am gasit: http://www.mediafire.com/? ul1qe81b01ii4k6 insa calitatea sunetului nu e tocmai buna. Imi pare sincer rau ca nu te pot ajuta mai mult.

| Cris06 explică (pentru xxdrgn):

Ms mult!

| xxdrgn a răspuns (pentru Cris06):

Sper ca te-ai descurcat cu link-ul. Cu mare placere~!