| ghineanamaria a întrebat:

Ca parere aveti despre melodiile indiene?
Dar despre filme si seriale indiene?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Despre melodii:mie imi plac. Nu ma omor dupa ele, dar nici nu le urasc. De exemplu imi plac unele melodii.ca de exemplu Bindiys Chamke...etc.
Cat despre seriale: a fost unul pe national tv care mi-a placut asa mult"A ta pentru totdeauna". Si acum m-am uitat putin la Zaara dar nu prea am avut timp.

In concluzie, imi plac. Nu pot sa zic ca nu.

7 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Sincera sa fiu... mie nu prea imi plac... pur si simplu pe mine ma enerveaza cand ii vad laughing

fara suparare asta e parerea mea laughing

nu are nimic daca tie iti plkwinking

adica sunt destul de dragute si tema de la care porneste realizarea unui film indian este interesantwinking

| ZumZz a răspuns:

Ahh le urasc x( doar cand ii vad paia ma ia capu... laughing

| Preity a răspuns:

Imi plac ambele le ador stiu toate filmele indiene si toate melodiile sunt cea mai mare fana a lor si a actorilor mai ales Avinash Sachdev il ador este foarte frumos si ador INDIA este superba si cei care spun ca rromi se trag din indieni se inseala amarnic, tiganii se trag din noi romanii! cei care cred asta sunt mari idioti/a si imi dores foarte mult sa le scot ochii acestor oameni foarte prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac ambele nespus de mult...sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac enorm de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare beton as vrea toate melodiile din zaara

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.