| Cata980 a întrebat:

Urmareste cineva seriale indiene? happy Daca da ce filme?

14 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Buna rau intrebarea rolling on the floor)))
Urmareste cineva seriale indiene? Daca da ce filme? rolling on the floor))))

| Cata980 explică (pentru hkr):

Nu inteleg ce e asa amuzant! straight face

| hkr a răspuns (pentru Cata980):

Inca nu te-ai prins? straight face

| Cata980 explică (pentru Cata980):

Pardom.Ce seriale*!

| Cata980 explică (pentru Cata980):

Pardon,seriale!

| Cata980 explică (pentru hkr):

Ba da laughing) Greseala mea :p! Nu am voie sa gresesc, sau ce? laughing

| Deyutza1039 a răspuns (pentru Cata980):

Pai serialele-s alea cu ep 1, ep 2 etc si filmul...n-are episoade rolling on the floor

| hkr a răspuns (pentru Cata980):

Am zis eu ca nu ai voie? laughing Se mai intampla ^.^

| Cata980 explică (pentru Deyutza1039):

Am gresit omule!

| Deyutza1039 a răspuns (pentru Cata980):

Am inteles! Nu te-am condamnat pentru asta! Dar atunci cand am postat raspunsul nu m-am uitat in jos ca sa vad ca ti-ai dat seama!
Si eu mai gresesc, toti gresim!

| Cata980 explică (pentru Deyutza1039):

Ok. happy

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| AndreeaEla a răspuns:

Eu m.am uitat la cateva: Triunghiul iubirii; In cautarea fericirii; Zaara; Culoarea fericirii; Dragoste dulce-amara.
Si mai sunt si altelebig grinestine implinite; Suflete pereche; Madhubala; Iubire intunecata etc. Dar eu ti le recomand pe primele.

| Cata980 explică (pentru AndreeaEla):

Le stiu majoritatea :p