| Corinaf a întrebat:

cine adora seriale indiene sau filme? vot+

Răspuns Câştigător
| Traianosik a răspuns:

Eu ador serialele indiene deoarece sunt bine regizate si imi place cultura indiana!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi plac unele filme indiene.

| mmary a răspuns:

Si mie imi plac de asemeneahappy! M-am uitat cu sufletul la gura la serialul A ta pentru totdeauna(Banoo Main Teri Dulhan). Din pacate s-a terminat insa pot spune ca am ramas cu o oarecare sensibilitate pentru filmele indiene dar si pentru cultura lor. Sunt foarte frumoase dar si ai ce invata din acesteahappy. Numai bine!:*

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi plac foarte mult:Xle iubesc:Xmai ales filmele.ma mai uit pe Kanal D sau National Tv ca acolo mai se difuzeaza filme indienelove struck

| Eღilia62 a răspuns:

Eu! M-am uitat la Banoo Main Teri Dulhann,a fost super,la Choti Bahu, si acum urmaresc Sapna Baabul ca Bidaii si cateodata Dill Mill Gaye (cine a urmarit stie si numele romanesti, nu le mai scriu acum)

| BoOoMbOnik a răspuns:

Eu! Funda? Mersi

| Piiink a răspuns:

Euuuulove struck M`am uitat la serialul " A ta pentru totdeauna" a fost grozavlove struck Iti recomand sa il cauti pe net si sa te uiti nu o sa rgereti si m`a uit la " Culoarea fericiri. Am vazut filmul " Dragoste in oglinda" "Prieteni mei elefantii" si multe altelelove struck Scuze greselile de scriere puppy dog eyes

| Katherine3003 a răspuns:

Mie imi plac filmele indiene cu shas rukh Kann si cu fratele sau salman kann. dar cel mai mult imi plac melodiile indiene

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Eu,pur si simplu le ador...au acel ceva care te atragehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
mie imi place culoarea fericirii, si mai e un serial pe PrimaTv tot indian happy

| ERIS a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele indiene dar in general filmele imi plac!

| Pufuh a răspuns:

Mie imi place filmul Culoarea Fericirii! de pe National TV.Incepe la ora 19:15. Funda? te rooogg:*:*

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| Taniusha_6138 a răspuns:

Imi plac filmele indieene care au si secvente comedy sau romantice, dar mi se pare putin enervant faptul ca includ prea multa muzica si dans, in general imi plac!

| nedyy a răspuns:

Buma Cory eu ador filmele indine sunt asa frumoase tu te uiti pe National Tv duminica de la ora 20:15 sunt filme indiene foarte frumoase

| seby1818 a răspuns:

Ma uit la "Culoarea Fericiri" de la inceput

| bianca2002 a răspuns:

-Eu ador serialele indiene!

| Rocky_9288 a răspuns:

Triunghiul Iubirii :D nu se da pe post da merge pe net
site http://bmtd.ro/

| spaiderboy a răspuns:

Eu