| justyoung9 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care plang la seriale si filme? E bine?

10 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Da, eu plang mereu daca ceva ma emotioneaza happy

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

E un lucru normal.Nu pentru mine, dar nu este nimic in neregula cu cei care o fac.

| alinaalin955 a răspuns:

Este in regula, la un film razi, la altul plangi, la altul esti speriat, traiesti ce se intampla acolo.

| pufuletziii a răspuns:

E omenesc, unii oameni zic ca cei care o fac sunt copilarosi, altii ca sunt sensibili, si considera asta dragut. Depinde de fiecare.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Sunt sensibili

| Foloaca_Gaby_1998 a răspuns:

E in regula! Cei care plang la seriale si filme este o fire mai sensibila.

| BeatrizBetty a răspuns:

Mi se pare ca nu e nimic rau in acest lucru.Chiar e ceva fieresc.Parerea meawinking

| DongYiJang a răspuns:

De ce nu ar fi bine? Asta dă de notă că acea persoană este emotivă, sentimentală, în sensul bun al cuvântului, e un om bun la suflet şi că nu are inima "de gheaţă".

| lallala07 a răspuns:

Nu este vorba daca e un lucru bun. Este vorba ca sunt unele seriale si filme care au niste scene emotionante, iar atunci la unele persoane le dau lacrimile.

| OviCristian a răspuns:

Depinde de personalitatea lor