| TheRealAnonim a întrebat:

Ca tot am adus vorba de spider man, ce parere aveti despre homecoming? Vreau sa stiu parerea voastra sincera despre film, si cum fi se pare.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma plictisit, uite un film care m-a impresionat a fost venom

| TheRealAnonim explică (pentru RAY):

Eu inca astept sa fie hd filmul, ca sa l caut pe google laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Destul de bun pentru un spider man 2.0, preferam totusi sa fie facut cu elementele ''originale'' (costum, personaje etc).

| TheRealAnonim explică (pentru Sn4k3):

Sincer si mie imi placea daca nu era prea multa tehnologie, ma refer la costum, daca se pastra "traditia" era mult mai ok, insa asa..Totusi, preferam The Amazing Spider Man 3 in loc de homecoming happy