| No a întrebat:

Cabd apare sezonul 3 din Vampire Knight ( ca anime, nu ca manga ).
Anul asta oare? thinking

4 răspunsuri:
| No explică:

@Sininen.de unde stii ca nu va mai aparea? Nimic nu e sigurbatting eyelashes

| DakotaRoyse a răspuns:

N-o să mai apară.

| Diana_7451 a răspuns:

Eu am auzit ca apare anul acesta.
Cica pe 12 iulie in Japonia.
Dar la fel am auzit ca apare (la noi) in septimbrie-octombrie.
Sper ca te-am putut ajuta.
Bye
XoXo

| melc a răspuns:

Manga e inca ongoing, si lor le trebuie manga, pe ea se bazeaza tot anime'ul. Plus ca nu e asa usor sa creezi un anime. Inca nu se stie, tho. Tu fii fericita cu manga and keep fangirling over kaname 'cuz zero is annoying =w=
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090102201529AAwQI0h