| Miclea_Alex_1987 a întrebat:

Când apar episoadele 20, 21, 22, 23, 24 din Teen Wolf seasone 6? Vreau un raspuns cat mai clar!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti dau o informatie: cand vrei sa afli ceva despre filme si seriale uita-te pe imdb.com.
Daca nu este postat acolo nu prea gasesti pe cineva sa stie.

| Guti14Haz a răspuns:

Sezonul 6 se opreste la episodul 20. Iar acest episod va fi ultimul din tot serialul.
Cat de aparitia episodului, maine seara la cei din America. Adica luni la noi.