| stefaniaderecichei a întrebat:

Cand apare hunger games 2 :sfidarea? ca ma intrat pe toate siteurile pe care erau pe TPU si nu l-am gasit am intrat si pe imdb si nu l-am gasit eu vreau filmul nu trailerul, ca l-am vazut pe primul si a fost bestial va rog spuneti-mi clar cand apare
dau funda :* mersi

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Inca nu a aparut, doar filmat de altii cu camera, in cinematograf... daca vrei calitate mai asteapta.

| AnonymGirl a răspuns:

A aparut in cinematografe.Eu l-am vazut si e de vreo 5 ori mai bun ca primul. Pe net mai dureaza vreo saptamana pana apare. Poti gasi doar versiuni filmate de altii, cu imagine foarte proasta.