| shippuden a întrebat:

Cand apare saw 8, cica am auzit ca o sa fie la cinema pe 21 octombrie 2011, e adevarat sau e o abureala?

Răspuns Câştigător
| dulceatalui a răspuns:

Producatorii de la lionsgate au sustinut ca nici saw 7 nu va fi. insa anul trecut ne-au facut surpriza de al difuza in noaptea de halloween la cinematograf ...si au motivat acest lucru prin cererea mare a fanilor. Traillerele pentru saw 8 de pe youtube sunt fake-uri din pacate se pare ca seria Saw s-a terminat sad Joaca jocul saw daca ti-e dor de suspansul din film tongue

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da uite aici trailerul oficial. Pare super tare dupa cum arata http://www.youtube.com/watch?v=nEvA9gjhkbQ de abia astept sa-l vad :))

| samyboss39 a răspuns:

Saw 8 nu incepe pe 21 octombrie 2011 sti dc stiu asta? Hmm... a pai acum suntem in 2013 si mai e putin si o sa fim in 2014 LoL cred ca saw 8 nu se mai face si ce pacat chiar imi placea filmul dar incearca sa-l uiti si treci la altul nu se stie poate o sa apara si saw 8 vom vedea happy

| Kiara_Sorana_1976 a răspuns:

Va fi premiera in vara asta