| Marian619 a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din HighSchool DXD? Sau cate speciale mai sunt?

Răspuns Câştigător
| johnyxman a răspuns:

Pai este si un sezon 2 din high school dxd daca te uiti el trebuie sa se bata cu tragonul alb uite o poza ca sa vezi http://www.zerochan.net/892386
o sal vedem dar nu stiu cand scuze

4 răspunsuri:
| Coroi_Eugen_1995 a răspuns:

Speciale cred ca sunt 6 iar sez 2 e complet doar ca se numeste highschool dxd new

| anonyman a răspuns:

Ar trebuii sa apara anul asta ca tot dau specialewinking

| johnyxman a răspuns (pentru anonyman):

Nuh stiu cand scuze dar inca 12 episode sunt 100% stiu cand a termina manga cu highscool dxd atunci a aparea episode noi asa stiu eu scuze dar nu stiu cand...

| johnyxman a răspuns (pentru anonyman):

A aparut astazi episodul 13 din high school dxd 10 sectembrie ce bucuros sunt aaaaaaaaaa! abia astept eu stiu ca am un program din japonia si imi zice cand apare de aia stiu dar sunt bucuros