| Patyi a întrebat:

Cand apare Wrong Turn 5? FUNDAhappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu s-a anuntat nici cand o s-a inceapa filmarile oricum sper sa-l faca mai reusit Bafta.big grin

| kscorpio a răspuns:

Oficial s-a anuntat ca prin octombrie, dar eu cred ca mai sigur o sa-l vedem prin noiembrie-decembrie online.

| 17yearsfotbalplayer a răspuns:

Doar ce a iesit wrong turn 4 acum in 2012 si tu vb de 5?happy mai ai de asteptathappy
funda?

| Patyi explică (pentru 17yearsfotbalplayer):

Wrong Turn 4 a apărut in 2011! happy

| 17yearsfotbalplayer a răspuns (pentru Patyi):

Tot una, la aceeasi concluzie ajungi fara suparare intr-un an nu faci tu film de calitate, numai romanii reusesc sa faca in 1 an dar il fac de nu se uita nimeni la el