| iInfinityDarkness a întrebat:

Cand credeti ca va aparea urmatorul resident evil?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

12 Septembrie 2014 - data de lansare
http://www.imdb.com/title/tt2592614/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe 30 iunie 2015 numai pentru PS4, Xbox 720, Wii U, și PC.

| lpavel a răspuns:

Deja l-ai terminat pe asta care a aparut acum (resident evil 6)?
Nu cred ca va mai aparea o alta versiune pentru ca asta care a aparut acum e varza! 80 la suta din gameri sunt nemultumiti de el, printre care si eu... deci dislike pentru acest joc!
4 si 5 sunt bune dar asta nu merita nici un coment macar!
Am jucat 30 de minute, apoi l-am sters! laughing)

| al3xander a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt2592614/?ref_=sr_4 scrie ca in 2014 insa cine stie, poate aparea si in 2015