| miruna_6936 a întrebat:

Credeti ca se vor face continuari pentru Resident Evil si Underworld?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Aproape sigur.

Sony Pictures a rezervat domeniul UnderworldBattle.com, deci este posibil ca acesta sa fie titlul urmatorului film.

Cat despre urmatorul Resident Evil, proiectul a fost confirmat chiar de regizor

http://www.imdb.com/news/ni36350363/

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Este posibil, cel putin din ce imi amintesc a lasat de o continuare la Underworld. Momentan nu am vazut inca Resident Evil. Sincer cu toate ca mi-au placut as vrea sa le termine sa nu le lungeasca fara sens ca apoi sa ramana fara farmec.