| Ene_Robert_Marian_1997 a întrebat:

Cand eram mic era un film cu un Killer(Criminal),care omoara lumea, nu il prea mai tin minte,dar mai stiu cateva chestii din el, la inceput o fata si un baiat erau prinsi de acesta si killeru ii facea ceva baiatului si fata plangea, stiu ca Killeru voia sa o omoare pe una, dar mi se pare ca nu reuseste, acea fata este fugarita si trebuie sa se ascunda de el si mai vreau sa imi ziceti un film : deci era despre zombi si erau intr-un fel de buncar gen, acolo erau ceva oameni si stiu ca supravetuitorii incearca sa scape si la final vine un avion si ii ia pe supravetuitori (nu sunt sigur daca asa era).

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cel cu zombi si buncarul ma duce cu gandul la unul din filmele din seria Outpost https://www.imdb.com/title/tt0892899/?ref_=nv_sr_srsg_4

pe primul nu-l stiu cu kilereul ca este prea general ceea ce ai spus