| Johnutz a întrebat:

Salut!
Am văzut recent un film și as vrea sa știu cum se numește … acțiunea este următoarea :
- Iubita unui bărbat este luată la misto de un puști foarte bogat, iar acesta îl bate și din greseala îl omoară pe baiatul bogat.
- ajunge la închisoare, unde toți erau corupți, chiar și directorul cel mare.
- toată lumea se comporta urat cu el, gardienii, toți, și încercau cumva sa îl omoare.
- pana la urma, el reușește sa scape și sa dovedească faptul ca toată lumea era corupta acolo.
- directorul și gardienii corupți ajung ei la închisoare, iar el isi continua viața liniștit.
Mulțumesc mult! Dau funda

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu il stiu, dar poate il vezi pe aici https://www.imdb.com/list/ls055859064/

| Darius50boss a răspuns:

Caută în istoric

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Nu ai filmul în istoricul browser-ului?