| andrutza_2140 a întrebat:

Cand incepe serialul NINI pe disney chenel imi e dor de elcrying

8 răspunsuri:
| Gumitsăă a răspuns:

Am inteles ca va reveni din luna Martiewinking Si mie imi e dor de el happy

| LaySsa27 a răspuns:

Din Martie!

| JohannaStone a răspuns:

Si eu sunt o mare fana Nini. Si eu am fost dezamagita cand m-am uitat la tv dar nu am mai vazut Nini. Totusi am auzit ca vor incepe noi seriale prin martie sau aprilie.

| BeBebuu a răspuns:

Am auzit ca prin Martie

| BeBebuu a răspuns:

Pe 14 martie la 19.30 de luni pana joihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Aly2 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie acest serial si am pus si eu intrebarea cand incepe si o fata mi-a zis ca prin martie. crying Fundita?laughing

| TPUSenior01 a răspuns:

Cum spun ceilalti in martiebig grinbig grin