| AndreeMeaw a întrebat:

Cand incepe wolf blood de pe disney?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am auzit eu din reclama zicea asa:

"Wolf Blood - din octombrie"

deci, in octombrie big grin Nu zice si o data anume, asa ca inca nu se stie cand, dar gandeste-te ca va fi inlocuit de un desen care e pe sfarsite, de exemplu cred ca Phineasc si Ferb. thinking Nu stiu big grin Sper sa te fi ajutat cu cevawinking

| spn29 a răspuns:

Eu am vazut un episod din Wolf Blood, primul de altfel, nu sambata ce tocmai a trecut, cea dinainte. Nu stiu cand a mai fost, dar atunci iti zic sigur ca a fost, dupa ce s-a terminat filmul Plaja Adolescentilor. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| AndreeMeaw explică (pentru spn29):

Daca a fost unde as putea sa-l vad? pe net..este vreun site? eu am cautat dar nu am gasit. thinking