| Stefania_Andra_1999_PkG8 a întrebat:

Cand se difuzeaza serialul "the vampire diaries" sezonul 7 in Romania? pe ce canal si la ce ora? va rog, dau fundita. si daca ai canalul HBO pe televizor poti sa vizionezi serialul si in Romania de cand se difuzeaza in USA, daca da, spuneti-mi va rog cand se difuzeaza sez7 si la ce ora? dau FUNDITAAAA

1 răspuns:
| Ana21Maria a răspuns:

Serialul il pozi viziona pe net daca te referi la sezonul 7, pe Acasa Gold la ora 22:30 este TVD dar sezonul 3, in America se da CW dar noi nu il avem, asa ca doar pe net...app azi apare ep 2. Fundita?