| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

E adevarat ca Naruto va muri? Se zvoneste ca razboiul se va termina cu moartea lui.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E imposibil.
Serialul se numeste ''Naruto'' cum sa moara chiar cel care da numele serialului?

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru pwp):

Stiu.Dar se tot spune pentru ca seria Naruto Shippuden e aproape de sfarsit.

| Deliiiia a răspuns:

Ar face totul mai interesant.

| MikyGolanu a răspuns:

Da unde va uitati la naruto, seria actuala ca eu nu gasesc pe nici un post doar pe net?

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru MikyGolanu):

Pe AXN Sci-Fi pe la ora 5 mai incepe

| MikyGolanu a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Merci mult de tot

| Kyoki a răspuns:

Eu ma uit la Naruto pe Animax la ora 20:30

| Mtdw_Mirunaa_1996 a răspuns:

Putin probabil.Plus ca naruto shippuden nu e aproape de sfarsit.Manga e deja cu mult inainte, mai urmeaza sa se intample o groaza de chestii.

| Mtdw_Mirunaa_1996 a răspuns:

Putin probabil.Plus ca naruto shippuden nu e aproape de sfarsit.Manga e deja cu mult inainte, mai urmeaza sa se intample o groaza de chestii.

| highestly a răspuns:

E posibil, dar cred ca va fi inviat sau ceva de genu, pana la urma e pers principal.