| Bogdan123456789056554 a întrebat:

Când se va difuza sezonul 3 din dragoste infinita?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca va fi un al treilea sezon.Actorii din acest serial sunt deja implicati in alte productii cinematografice deci slabe sanse sa fie vreun sezon 3 prea curand Nu s-a anuntat nimic in acest sens din cate am vazut pe paginile Kanal D.O zi buna.

| Daria_Nicola_Giurca_1990 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ei bine o sa fie un sezon 3, actori deja l.au filmat din cate am inteles
Si aseara pe Kanal D au anuntat la wow biz ca se va face sevonul 3 95%

| maestrul123 a răspuns:

Nu se mai face sezonul 3 din Dragoste Infinita deoarece incepe Bahar Viata furata

| Sütő_Denisa_2000 a răspuns (pentru maestrul123):

Se face sezonul 3 si din câte am auzit, deja e filmat! Il vor difuza in 2018 din câte am vazut intr-un promo pe YouTube happy

| Euandreea16 a răspuns:

Deși tragic, „Dragoste infinită" s-a terminat! Sezonul 3 nu se mai face