| andavaduva a întrebat:

Cand va aparea sezonul 2 din telenovela nini de pe disney channel? Si daca vor mai fi si alte sezoane in afara de sezoanele 1 si 2?

Răspuns Câştigător
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Pai nu sunt pe sezoane. sunt 128 sau 129 de episoade, probabil acum au luat o pauza din difuzarea episoadelor noi. nu am auzit nimic de asta thinking

13 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Sunt 128 de episode in ultimul ep se casatoreste nini cu thomas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hdgfgfvbhjjhhghj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi draga mea nu este pe sezoane nini e pe episoade.nu stiu sigur sunt vreo 146 de episoade nu 129.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador serialul nini sper sa bage cat mai curand si celelalte episoade si sper sa se filmeze in continuare nu am pierdut nici un episod si astept sa vad ce se va intamplabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar sper sa il bage cat mai curand. O iubesc pe Florencia Bertotti(nini) si imi este dor de serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pe sezoane, dar abia astept sa bage si celelalte episoade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, telenovela NINI va aparea in luna martie...si da ca sunt 7 sezoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie cam 128 de episoade dar sezoane nu stiu... bei afla ca si eu sunt o fana mare... si astept cu nerabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca cica il dau in martie dar nici urma de elwaiting

| ady1997 a răspuns:

Incepe sezonul 2 din nini, saptamana aasta sau luna asta, as aratat aseara reclamalove struck excusim 14.10. 2011!

| AndreeaMaria_4827 a răspuns:

Sunt doar 137 de episoade, aste e sigur, iar in episodul 137 Nini se marita cu Thomas!

| carmen_7178 a răspuns:

Pai eu cred ca sunt 2 sezoane deoarece in total sunt 128-129 episoade iar pe disney ultimul a fost 62-cam jumatate iar am auzi ca incepe in martie dar nu stiu pe cat sigur