| BiwCupcake a întrebat:

Hey! ^^

cine imi poate spune unde pot urmari telenovela Nini in afara de disney channel? happy

Fundoibatting eyelashes

APP. si sa nu fie online.

la tv daca este ceva puppy dog eyes

pls;; P

2 răspunsuri:
| BiwCupcake explică:

Pai adelina, ew ma uit la disney pe el in fiecare seara dar, vroiam sa stiu daca este si pe alt program strain...ca nu vreau neparat tradus pentru pot sa citesk laughing)
doar intrebam...

| dsd a răspuns:

La Tv nu gasesti, fiindca Disney este un post strain si nu il prinzi la noi in tara decat online.incearca sa il descarci de pe internet.Totusi e la o ora convenabila, dc tie greu sa il urmaresti?