| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cel mai bun film pe care l-ai văzut în 2010?
Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

738 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Cel mai bun film pe care l-am vazut in 2010 este You Again

| Alëxąndŕą a răspuns:

Bevely Hils Chiwawa nu stiu cum se scrie scuze STELA

| тøхх a răspuns:

The Grudge.happy

| oanecorleone a răspuns:

Prince of Persia The Forgotten Sands. Daca nu l-ati vazut vi-l recomand.

| HeloKity a răspuns:

Eclipse, dar imi place la nebunie serialul The Vampire Diaries si Lost in crae joaca actorul Ian Somerhalder, este foarte hot
:X

| Rucky a răspuns:

Ghost

| yoo23 a răspuns:

50 first dates.

| Romancutza a răspuns:

Harry Potter and the Deathly Hallows Part, filmul a fost minunatr abia astept sa vad si urmatoarea parte care va fi data la cinema pe 11 iunie 2011

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Step up (ultimul)batting eyelashes

| CoCaCoLa a răspuns:

Avatar si ala micu

| Sofffie a răspuns:

Twilight. si Avatar 3D.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Twilight

| PopStarInMyMind a răspuns:

Harry Potter si Talismanele Mortii! Am trecut la o alta obsesie! Si partea cea mai buna e ca am fost cu toate colegele mele(asta da film bun)! Am comentat cu prietena mea fiecare secunda din film!

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Machete
bestial filmu

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi.Alice in Wonderland, Seria Twilight fără a patra parte şi Bewitched. big grin Dar nu mă pot hotărî care dintre ele îi cel mai fain laughing.

| Parker a răspuns:

Reign Over Me(e din 2007) - o drama foarte sensibila. A fost, cred, singurul film unde am plans.Vi-l recomand tuturor.

Aparut anul asta ar fi Inception.Filmul e cam 7/10. dar Leonardo DiCaprio il face de 9/10.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Harry Potter si Talismanele Mortii (Harry Potter and the Deathly Hallows)

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

De craciun am vazut filmul,, Mos Craciun cel raw"

| purpleice a răspuns:

Ste up 3 d mi-a placut cel mai mult pana acum(eu fiind o impatimita a filmelor cu dans) dar mi-au mai placut si easy a si killers.inca nu am vazut harry potter si talismanele mortii insa sunt sigura ca acesta le va intrece pe toate celelalte filme la cel mai bun film al lui 2010.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Seria Scarry Movie caterinca rau la filmele alea frate

| DeeaLove08 a răspuns:

1)vieti furate
2)singur acasa

| ILied a răspuns:

Cel mai amuzant si tare a fost Dumb and Dumber.

| edy132 a răspuns:

Un film care iti da o lectie de viata :
Clik (2006)
Il recomant tuturor celor care au auzit de multe ori fraza" nu stii sa apreciezi ceea ce ai".

| heise a răspuns:

Au fost multe... doar ca. pe unele le-am vazut pe calculator si nu sunt sigur acum daca asta se pune dar pot zice ca " Hachiko " a fost un film ce m-a emotionat de am plans cu fratimiu.

| heise a răspuns:

Shaolin Cawboy
Cu actorul, unul dintre, meu preferat.

| xGyAx a răspuns:

High school musical, camp rock, who santa, echipa de catei

| crystynel23 a răspuns:

Cosmarul de pe ElmStreats

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Cel mai bun film pe care l-am vazut a fost THE MITH ( cu Jak Chan )... A fost cel mai COOL dintre toate filmele!

| Shery a răspuns:

Harry Potter and the Deathly Hallows part 1... Pacat ca l-au impartit in 2, as fi vrut sa il vad pe tot.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Cred ca cel mai misto a fost flmul Marmaduke

http://www.youtube.com/watch?v=NerHJqENCvs

A fost super am ras o gramada =))