| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cel mai bun film pe care l-ai văzut în 2010?
Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

738 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Avatar e cel mai bun film. Chiar e locul 1 peste tot!

| nuamnuvreau a răspuns:

Filmul meu favorit pe 2010? Viata meahappy! Are comedie, groaza, romanta, actiune, drama, cateodata telenovela...are tot ce mi-as putea dori.

| xPinkSunShine a răspuns:

Cel mai bun film pe care l-am vazut in 2010 este : Harry Potter The Deathly Hallows. Dupa parerea mea, acesta este cel mai bun.

| andreyusnice a răspuns:

Sunt foarte multe... dar o sa incerc sa le enumar.

TPU The Movie(the best, cel mai bun)
Starstruck
Camp Rock The Final Jam
Karate Kid
Harry Potter si Talismanele Mortii
Clash Of The Titans
How To Train Your Dragon
Prince Of Persia Sand Of Time
Shrek 4
Ultimul Razboinic al Aerului
Sunt Un Mic Ticalos
Mc Phee 2
The last song
Alice in Wonderland
Seria Twilight (fara 4 )
si cred ca mai sunt, dar nu imi amintesc eu acum.

| Stefania3001 a răspuns:

Chiar daca e mai vechi, cel mai bun film pe care l-am vazut si la care am plans de fiecare data a fost Titanichappy

| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Pai cela mai bune filme pe care le-am vazut au fost:Singur contra vulcanului, Titanic si P. S.:I love you.
Bafta si sper sa primesc si o funditabig grin

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!
Nightmare on elm street! :-s.

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Avatar a fost cel mai tare si Sfarsitul Lumii in 2012

| Dolores09 a răspuns:

Before Sunrise/Sunset! Before Sunset este continuarea de la Before Sunrise! Exceptionale ambele filme!

Nu foarte cunoscuta... actrita Julie Delpy impreuna cu Ethan Hawke au adus ceva nou, clasicelor filme de dragoste!
winking

| BoierBibescu a răspuns:

Inception 2010 mi s-a parut unul super, chiar m-a cuprins filmul asta!

| cosmin0116 a răspuns:

Ultimul razboinic al aerului, Vampire Suck(parodia la new moon), Ghost Rider si Hancock.

| Ady00pk a răspuns:

"The Expandables" cu siguranta big grin

| ERMO a răspuns:

Codul lui Davinci sau Agora

| RiRihXd a răspuns:

The movie, si cred ca...Scary Movie(toate)! Parerea mea.

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai de groaza imi plac cel mai mult deci
The Last Exorcism
Carver
Mega Pirahna
13 hrs
The Descent partea 2
Ternul Groazei etc.
Desene : 16 Wishes
Harriet Spioana - Razboiul Blogurilor
StarStruck
Hannah Montana movies
O alta cenusareasa moderna

| maverick0102 a răspuns:

Inception :X:X

| I Love Summer :X a răspuns:

The vampire diaries, sezonul 2

| Marcelino a răspuns:

Anestezia. A fost foarte palpitant si a avut un final neasateptat.Vi-l recomandbig grin!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

My Sassy girl si P. S. I. love. you

| Buii a răspuns:

Prince.of.Persia.The.Sands.of.Time

| thevampirediariesfever a răspuns:

Grown Ups!

| Maraaa a răspuns:

The Mirrors 1 si The Mirrors 2
happy

| AAAdelin a răspuns:

Harry Potter ( toata seria)

| Catecrs a răspuns:

Nu sunt bune si cele mai bune toate sunt bune bine nu chiar toate din care le-am vazut dar mie placutt singur acasa 1, 2, 3 siii cele 5 elemente

| oanaoana63 a răspuns:

Seria Twilight (fara 4 ).

| inna a răspuns:

Everybody's fine.

| BlueBird a răspuns:

16 wishes

| ColorfullColors a răspuns:

Cel mai mult mi-au placut filmele "The Last Song" si "A Walk To Remeber". Ambele sunt triste in unele momente si amuzante si altele. Mi-au placut mult filmele si m-am indragostit de actori pentru ca asa e si firea mea, mai trista. Am mai vazut o multime de filme de atunci, dar nici unul nu m-a impresionat asa cum au facut-o acestea doua.

| denisa0906 a răspuns:

Dear John. :X super filmu

| larya234 a răspuns:

Avatar in 3d, trupa(cu vanessa hudgens)