| Chokorētoバタフライ a întrebat:

Care a fost cel mai interesant anime pe care l-ati vazut?^_^

9 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Elfen lied

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Attack On Titan
Sword Art Online
Death Note
Fairy Tail
Clannad & Clannad After Story
Danganronpa
Supernatural The Animation
Kampfer
Highschool DxD
Baka To Test To Shoukanjuu

Mai multe laughing Astea sunt putine dintre ele tongue Ar mai fi si 07-Ghost, si Shuffle! Si BTOOOM! Si Ao No Exorcist... Dar momentan nu imi amintesc mai multe laughing Bafta!

| ElleAhx a răspuns:

Elfen Lied, Hakuouki, Shiki, NANA, Another.
Ar mai fi multe altele, dar astea mi-au placut in mod deosebit laughing

| irbis96 a răspuns:

Detectivul Conanhee hee (imi plac misterele)

| anonim_4396 a răspuns (pentru irbis96):

Si eu iubesc misterul big grin Incearca Danganronpa sau Attack On Titan. Pe Death Note sigur il stii laughing Sunt foarte frumoase, si sunt pline de mister happy Vizionare placuta! big grin

| irbis96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru irbis96):

Cu mare placere big grin

| Theseus a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, Bakugan(toate), Yu-gi-oh(toate), Death Note,
Fairy Tail, HunterXHunter, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Pokemon(toate sezoanele), Air Gear, D-Gray-Man si altele dar cel mai tare ever "Naruto Shippuden"+Movies : )

| zuzuIzz a răspuns:

Naruto,Naruto Shippunden, Nana, Clannad, Kampfer.