| seccret14 a întrebat:

Care anime va impresionat mai mult si prin ce?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Unul din cele mai fain anime, pe care il recomand la toti, e Bleach, are multa actiune si aproape fiecare episod are ceva comedie( in plus mi se pare mai fain decat naruto)! big grin

As mai avea multe, chiar multe anime care mi-au placut dar asta e unul din cele mai fain!winking

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

M-a impresionat fff mult naruto
prin personaj frumoase si dotate
adicaadicaa sahuke ala are patratele
nu in toate anime vezi personaje asa
kpa

| Aditzu a răspuns:

Asta da intrebare!
Pff....doamne ce sa raspund, ce sa raspund.
Cred ca Anime-ul care m-a impresionat cel mai mult este DB-Z-GT(Dragon Ball).
Fiind printre primele animeuri care le-am vazut in copilarie, m-a impresionat cu puterile personajelor si cu lupta dintre bine si rau.
Iar poate acum mai spre 2015 sa zicem, Hellsing.
DRACULA / ALUCARD, unul dintre cel mai awesome personaj anime!
Atitudine, Putere, Imortalitate!
Ce sa vrei mai mult..este un idol perfect laughing tongue.
Fiecare anime pe care il vedem si ne place, ne lasa o impresie placuta care ne face sa le scriem numele la intrebari precum a ta.
Topul Animeurilor mele Fav :
Digimon
Pokemon
Yugioh
DragonBall
Hellsing
Full Metal Panic
Swort Art Online
Log Horizon
Si sunt sigur ca mai sunt, dar nu mi le amintesc acum.
Ordinea nu conteaza pentru ca pe toate le apreciez in aceeasi masura. Si crede-ma este o masura MARE! laughing:p

BftA!>

| Butterfly02 a răspuns:

Hmm... thinking Cred ca anime-ul care m-a impresionat cel mai mult este Kuroshitsuji (Black Butler).M-a impresionat prin absolut tot. Uita-te macar la primele 3-4 episode si nu vei regreta.E cel mai tare anime!winking big grin

| Butterfly02 a răspuns:

Hmm... thinking Cred ca anime-ul care m-a impresionat PRIN TOT este Kuroshitsuji (Black Butler). Merita sa il urmresti!winking

| seccret14 explică:

Pe mine naruto deoarece a fost primul anime pe care lan vazut la tv dar dupa aceea sword art onnline dangan ronpa prin mister si dragoste angel beats infiniti stratos prin comedii actiune dramă si romantic pe scurt eu is un fan ale animeuri de aici pot sa trag multe gînduri si idei sper ca anime tot timpul sa fina populare

| seccret14 explică:

Croampa? Da e drept mie tot mi-a placut bleach sper sa mai fie anime ca acesta

| anghel23 a răspuns:

Pe mine m-a impresionat cel mai mult naruto si bleach datorita faptului ca aici se gasesc toate genurile dragoste actiune fantezie dramă comedie