| Mirela14 a întrebat:

Care are versurile la episodu nou din robotzi (GIN)? am nevoie... dau funda

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

MO: ce faci foca?
Foca:da bina ma uite
Mo-foca,trasnitiar trompi matu gros,ce-i lampa aia?
Foca:Nu e orice lampa mediocrule,e un artefact
Motongue--a ii mata,da ce facem ne injuram asa pe fata?
Foca:Artefact inseamna obiect vechi
Motongueoate fi si nou nout daca nu mi-l imprumuti da-l in P--a sa ti-l f--i
Foca:are puteri speciale,trebuie studiat,nu-l dau la orice retardat.
Mo:aa puteri,studiat inteleg,da-mi-l mie!
Spiritu:Ce cacatu dracul statui de ma anchilozai,care ma chemasi,vere?
Mo:foca,lampa-i posedata!,piei Aghiuta prinde-ma de puta,intre-lu trompi cuvant si a lui spirtu sfant,mancatiar viermii ochi in mormant.
Foca:Ma mangusta, pune brelocu jos, ca asta nu-i nici de a lu dracul nici de a lui Hristos
Spiritu:Sunt duhul lampii fermecate si acu ca ma frecarati 3 dorinte descuiara-ti da finca sunteti 2 le-mpartiti voi intre voi
Mo:eu primul,ieu ieu,eu primull!
Spiritubig grinorinta ta-i comanda pentru mine boss.
Mo:atunci,da-mi pestisorul de aur
Spiritultongueoc o besina,poc o maslina,poc o magie facuta-n surdina,poc un **** si-un par pubian despicat,si uite dorinta cum s-a intrupat puc puci puci puci
PEstele:buna eu sunt pestisorul de aur
Mo:epic
Foca:mda,eu vreau sa ma faci invizibil
Spiritutongueuc puci puci puci
Mo:hehehe
Foca; ce dracul ai facut gazosule,ccamas in lampa ta, sa mori inecat cu voma
Spiritu:pai nu zisasi ca vrei sa fi invizibil, pai si te facui pensionar
Foca:aoleu
Spiritu:hai gata joaca care-i ultima dorinta
Mo:pai aa
Foca:sa fie totul ca la inceput.
Spiritutongueuc puci puci puci
Mo:ce faci foca?
PUNCT
scuzati cuvintele care contin prostii.(textul)

2 răspunsuri:
| Florinaa14 a răspuns:

Si la acest raspuns care l-am dat iti mai spun ca poti vedea multe episoade pe http://creativemonkeyz.com/? s=Robotzi&x=27&y=22
PSS intra in fiecare joi ca apar epp noi da mai pe seara asa ca te poti uita vineri :X:X

| GumitzaXD a răspuns:

Buna,hai sa-ti dau ceva mai bun uite: http://xROBOTZIx.sunphoto.com si gasesti toate episoadle, replici si noile personaje etc... sper ca te-am ajutat papa