| Basketball23 a întrebat:

Care stie o aparut episodu 25 la robotzi?

Răspuns Câştigător
| OddKidd a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Nu a aparut :P

13 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Nu, sunt in vacanta pana la toamna:(
http://creativemonkeyz.com/roboti/goodies-pack-5-vacantza/

| AnonimGirl a răspuns:

Da, a aparut. Daca vrei sa il vezi chiar azi uite-l aici: http://www.agendadeiasi.ro/tag/roboti%20episod%2025.html Fundita, te rog frumos? :o3 Pipici! :-*:-*:-*

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

S-a terminat sezonul...

| rolfenstein a răspuns:

Nu a mai aparut.a aparut in schimb goodies pack5.

| rolfenstein a răspuns:

Se pare ca nu vor mai face episoade pana la toamna crying

| Alexxutsa a răspuns:

Nu mai apare. s`a terminat seria. v-a incepe una noua la toamna.

| NuMaCheamaToni a răspuns:

Nu a mai aparaut.nu stiu de ce.trebuia sa apara aici : http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| kidulov3you a răspuns:

Sunt in vacanta pana in toamna...ep 25 e berila daca luam in calcul si PILOTUL daca nu e 24happy Si aici se incheie sezonul 1 din robotzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din pacate s-o terminat primul sezon care avea doar 24 episoade
O sa inceapa iar la toamna. Daca vrei sa vezi nautatila intra pe creative monkeys la sectiunea robotzi
Plz funda

| cupsagabriel a răspuns:

Nu o sa mai fie, s-a incheiat primul sezon. urlmeaza al doilea, in toamna.
funda te rog!

| Marius777 a răspuns:

Au intrat in Vacanta. A aparut doar Goodies Pack 5.

| Marius777 a răspuns:

Au intrat in Vacanta.