| Ioscaa1 a întrebat:

Care ati vazut filmul Carrie 2013, cum este? am inteles ca nu prea este horror.merita vazut?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar la sfarsit i ceva de groaza

| faramatania a răspuns:

Un film dramă cu tentă horror, destul de bun, interesant, sigur că merită văzut.

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Nuuu! are nota slaba pe imdb uite http://www.imdb.com/title/tt1939659/

| RusuLoL21 a răspuns:

Sincer nu e rau.happy Dar nu e cine stie ce...mie mi-a placut ca e cu adolescenti...merita vazut dar sincer in timpul asta poti sa vezi alte filme horror ca de exemplulu Woman In The Black.e Super!