| Rozzovela a întrebat:

A vizionat cineva filmul,, Carrie" 2013
Cum a fost, multumesc anticipat? Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Adica tot filmul e o aiureala de una care e frustrata si are o mama nebuna iar apoi se razbuna pe toti si le omoara desigur cu puterea unui demon, isi recomand alt film de groaza sunt atat de multe faine, filmul nici macar nu e original e doar o copie ieftina de actori ieftini

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu, e groaznic. E un remake incredibil de prost. Cartea am auzit ca ar fi buna, dar dupa ce am vazut povestea aia atat de slaba nu-mi mai vine s-o citesc. Incearca cartea eventual, Stephan King.

| Rozzovela explică (pentru Adry05):

Mersi mult, dar e de groaza filmul?

| Adry05 a răspuns (pentru Rozzovela):

E presupus a fi horror, dar nu e absolut deloc. Poate putin la inceput ca tipa una ca descreierata laughing Atat. In rest e patetic.

| Rozzovela explică (pentru Adry05):

Multumesc din nou, nu o sa ma uit happy

| RAY a răspuns:

Nu ma impesionat

| Rozzovela explică (pentru RAY):

Mai explicit...
ERA atit de horror pe cit pare...

| RAY a răspuns (pentru Rozzovela):

Nu

| Rozzovela explică (pentru RAY):

Cit de explicit ai fost.

| Rozzovela explică (pentru RAY):

Nu Vreau sa fie horror ....asta e problema

| RAY a răspuns (pentru Rozzovela):

Isi recomand triangle 2009 e fain, multumesc de fundita

| Rozzovela explică (pentru RAY):

Ok, mersy mult

| RAY a răspuns (pentru Rozzovela):

Adica tot filmul e o aiureala de una care e frustrata si are o mama nebuna iar apoi se razbuna pe toti si le omoara desigur cu puterea unui demon, isi recomand alt film de groaza sunt atat de multe faine, filmul nici macar nu e original e doar o copie ieftina de actori ieftini

| Staind a răspuns:

Slab