| sweetyangel a întrebat:

Cine imi spune si mie niste fime horror si amuzante care merita vazute? big grin astept raspuns voastre :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Iti recomand Scary movie(are mai multe parti),este o comedie de groaza super.
Daca vrei filme horror, iti zic eu cateva care mi-au placut enorm:One missed call, Mirrors(1 si2),The Haunting In Connecticut,Ultima casa pe stanga.
SI cateva comedii:American Pie(are multe parti),Super Hero,The Hangove, Little man.
Pa, pa.