| Lavinia1998 a întrebat:

Cine credeti ca e cea mai frumoasa actrita disney? eu cred ca Selena Gomez iar miley e cea mai egoista voi ce credeti?:d

17 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Parerea mea ca la frumusete amandoua sunt frumoase, dar doar una are un caracter impecabil si fani mai multi:Aceasta este Selena Gomez. Ea nu face prostii ca Miley Cyrus si este cuminte. Miley Cyrus nu este egoista, ci fitoasa si in toate felurile. Mai nou a inceput sa se drogheze. Nu mai imi place deloc de ea. Am fost la 2-3 concerte de-ale ei si niciun autograf nu dadea, pe cand la un concert de-al lui Selena Gomez nimeni nu a plecat fara. Asta este diferenta. Sufletul si caracterul. Sper ca te-am ajutat! Multa sanatate, pupici si tot ce iti doresti! Sarbatori fercite!

| OHmyGosh a răspuns:

Selena Gomez e cea mai frumoasa fiinta:x.Nimeni nu o intrece. E mai frumoasa decat un inger, decat o printesa si e asa dulce si scumpa.:x!
E frumoasa foc Sel si are o voce superba si joaca foarte frumos.Este foarte talentata. E my idol:x.
miley pacra zici ca are 30 de ani, e o tampita, o tarfa, o curva, o imputiciune si o egoista care nu are suflet!+ca nu stie sa cante si sa joace.
aa. da! si Selly are inima de aur. Tine enorm la fani si face orice ca sa-i faca feiciti. E si ambasadoare unicef si a facut multe pentru acei copii vai de mama lor:a dat concerte in scop caritabil, si-a scos la licitatie superba rochie din videoclipul A Year Without Rain, a strans bani, etc.
Si uita-te aici, sa vezi cat de mult tine la noi, fanii ei:http://www.youtube.com/watch?v=0frdSqCLRXg&feature=channel
uita-te pana la final.
Selena Gomez the best! ce mai?!

| OHmyGosh a răspuns:

SELLY este cea mai frumoasa fiintalove struck.Este superba si nu si-ar dezamagi nici odata fanii.Eu am mare incredere in ealove struck.Este minunatie de fatalove struck, mai scumpa decat un ingeraslove struck.
miley... e o...beepp! ma abtin mult la tarfa asta de miley cyrus.

| xKitiiii a răspuns:

In Primul Rand Gia, Dragut`o invata sa vorbesti.Fiecare are Parerea lui. Daca Lavinia o gresit si o scris -Pretardati- Tu Fa Bine si vezi`ti de treaba tah fetit`o...Si in plus Categoric Selena e mai draguta...love struck
Funda:X

| GiiaaBăă a răspuns:

Selena e cea mai egoista si am si dovezi dar nu stau acum sa va explic. Si Miley e fitoasa dar sa stiti ca Selena nu e mai cuminte ca ea

| GiiaaBăă a răspuns:

ILoveSEL, nu stiu de ce ai zis ca selena are cea mai frumoasa voce! Da, e chiar superba dar tu stii cat de mult isi remixeaza ea vocea? 67 la suta din melodie ei, sunt remixate! Nu e vocea ei! Si Miley o are puutin remixata! Cea mai naturala voce o are Demi Lovato crede-ma! Cand canta melodie, nu prea foloseste PlayBack, canta mai mult LIVE, iar vocea ei este... vocea ei! Si lavinia, tu esti pretardata sau REtardata! Cu R mare fetita

| GiiaaBăă a răspuns:

Uitati, imi pare rau din inima ca injur pe TPU dar am ceva de spus:
lavinia, Emii, Ioana, aproape toate rasp. anonime, ILoveSEL, pisamasi in gura voastra, ducetiva draq, sa va FUT! HA, nu mi-e rusine Fitsyy! Tin cu andreeaemmma, si xjustfearless! Au maree dreptate! Ati intalnito vreodata pe Miley, ca sa vedeti daca e egoista sau nu! Dintre Miley si Selena, na, le aleg pe amandoua deoarece sunt amandoua la fel de superbe, si au voce incredibila! Adica, ce draq, uitaiva la melodie lui Selena, A year without rain, e bestiala, o stiu pe dinafara, o ador! Uitativa la melodie lui Miley, Who owns my heart! La fel, o stiu pe derost si o iubesc! Ce draq nu vedeti adevaru'? Sunt la fel de bune! Scz fetele care tin cu Selena si au injurat-o pe Miley, dar sunteti niste. sa nu spun cuvantul cu C si se termina cu E. c... e! Am o prietena care ia intanit in realitate pe Jutsin BB si Selena gomez, prietena mea o cheama Madalina si are 13 ani! Oooo da e impreuna cu J. B. Greu de crezut nu?! Puteti sa nu ma credeti, tot handi... ramaneti! laughing) Si mai stiti zvonurile din 2010, cum ca Selena si Justin BB sunt impreuna? Ia dat papucii lui Selena pentru prietena mea Madalina! Si cica Selena facea fite si figuri, si o certa pe Mdalina si ii zicea ca: Aaa uitete la mine eu sunt frumoasa si bogata, sunt vedeta iar tu esti o fata oarecare! Da! Acum vad ce mult isi iubeste fanii cum zice ILoveSEL!
Scz din inima mea cea micuta si dulce, ca eu sunt i fata buna, si nu prea injur! Dar fanii lui Selena, in ghilimele, mau enervat multa deci.

| GiiaaBăă a răspuns:

WOW IlOveSell ai scris de 2 ori, draga, nu tb sa iti imprastii praful magic, ca selena e un ingeras, ce p... mea

| xjustfearless a răspuns:

FUCK SELENA FANS.
ce dracu?
selena cea mai draguta fiinta. damn!
voi chiar sunteti in urma.
MILEY FILM PORNO CU JASON EARLES? woow.
inca umblati pe sunphoto...
selena e intr-adevar frumoasa.
dar MILEY RULLZZZ.
p. s: ea a fumat salvia nu cocaina.winking

| andreeaemmma a răspuns:

EGOISTA?
draga ti-a facut ceva ca sa o faci egoista
Stiti de multe ori ne place sa vedem doar aparentele...
Daca mie nu imi place de Miley o fac in toate felurile daca nu imi place de Selena o fac in toate felurile...

Dar nimeni nu a ajuns vreodata unde sunt ele.
Nici unul dintre cei care spun asa.

Cred ca totusi...

| flory9787 a răspuns:

Buna eu cred ca toate sunt speciale si cine sunteti voi sa o judecati pe miley :p Ce va credeti oricum miley este foarte draguta!

| CrazySell a răspuns:

Cu siguranta Selena este cea mai frumoasa si cuminte si Miley este egoista si sti de ce fiindca e ofticata pe talnetul Selenei si de la un timp a inceput sa i jigneasca Pe Selena si Justin pe twitter... da fi sigura ca ei nu o baga in seama, adica imi place Miley dar nu as comparao niciodata cu Selena

| DarinaLove a răspuns:

Ca actrite"Selena gomez.vanessa hudgens sh ashley tisdale
ca cantarete` demi lovato, vanessa hudgens si atat!
ca comportament` selena mi se pare simpatica

| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Da mai selena e mai frumoasa si mai incredibila decat miley cyrus selena e mai matura si mai frumoasa decat miley

| Emii_7808 a răspuns:

Mie imi place Selena Gomez si Demi Lovato happy da si Miley este dar este egoista. da happy funda? :*! Craciun fericit :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu miley nu-i egoista:2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca sunteti niste copilasi frustrati, Vad in tot mai multe comentarii, tot felul de aberatii ca si cum, TITLU "Miley Cyrus a murit" Na COMENTARIU: DACA MUREA EA MA OMORAM SI EU! Si ganditiva ca, accest comentariu a fost scris de 1 copil de maxim 11-12 ani!