| notsurewhoiam a întrebat:

Cine credeti ca e cea mai frumoasa actrita din romania?

4 răspunsuri:
| sonya69 a răspuns:

Adela popescu... e frumoasa cu orice culoare la par

| bibyyy143 a răspuns:

Adela popescu, diana dumitrescu, nu stiu dar mie imi plac actritele din america dar sunt dragute si actritele noastre depinde si de gusturile noastre...

| 7lucian8 a răspuns:

Cosmina pasarin

| SkyFly a răspuns:

Salut! Nu vreau sa par o persoana care nu stie decat sa critice, de aceea recunosc ca nu sunt talentata in ceea ce priveste actoria. In primul rand, intrebarea este referitoare la actrite, iar Adela Popescu, Diana Dumitrescu si multe alte nume... nu mi se par ca detin calitatile necesar unor actrite, poate gresesc, poate nu...cu siguranta as vrea sa gresesc pentru ca ar insemna ca Romania nu are actrite si atunci ar fi intr-adevar o problema. Nu spun ca nu ar fi frumoase insa de la a fi frumos si la a avea talent e o cale destul de lunga, cale pe care ale noastre asa zise "actrite" nu au parcurs-o.
In privinta mea, cred ca tara noastra mai are mult de lucru la capitolul actori si poate ca nu ar avea atat de mult de lucru daca tinerii talentati care au studii in domeniu nu ar fi eclispsati de vedete nascute peste noapte de diverse posturi de televiziune, vedete devenite modele pentru generatiile tinere, false modele as zice eu.
Draga angel, cred ca intrebarea trebuia sa sune altfel "Cine credeti ca e cea mai talentata actrita din Romania?" Atunci as fi spus Maia Morgenstern, fara nicio indoiala.
Pa, pa happy