| Invictusman a întrebat:

Care credeți ca este cel mai bun film horror al anului actual?
Dar cel mai bun film al anului din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cel mai bun film horror: A Quiet Place Part II, desi nu a fost stralucit, a fost mai slab decat primul dar altul mai bun nu credc ca va fi. La cel mai bun film in general nu stiu, astept sa vad ce mai apare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Ala nu e horror, filmul e decent mai putin la logica unde ma irita la prostie la fel ca The Tomorrow war.
Un film horror bunicel din 2021 e "The Devil Make Me Do It -Conjuring 3" - din acest an e cam cel mai bun

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

E trecut ca horror deci il luam ca atare happy Nu am vazut inca The Conjuring 3, am inteles ca este slab fata de primele, pacat ca au distrus si seria asta.