| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care credeți c-ar fi cuvântul care v-ar „descrie" (din punctul vostru de vedere)?

22 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

De ce „avocatul diavolului"? laughing

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pur simplu, asta e temperamentul meu

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ca asa ma simt.

| Drimmero a răspuns:

Orgolios

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bufnita :/ (are un cioc asa mic :3 )

Am raspuns la o intrebare de acest gen (pusa de mine cred sau nu mai stiu cine, cand ma credeam filosof), dar am zis si acum cu un raspuns diferit, probabil (adica cel mai probabil).

| Freya1 a răspuns:

La mine mi se spuna ca sunt autoritară și ca eman aroganța.Eu nu am cum sa ma cataloghez singura.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cuvantul care m-ar putea descrie pe mine e lenea.
Cea mai mare greseala pe care o poate face un om este sa creada in cuvintele mele ca de ascultat asculta, dar sa pui botul la tot ce spun eu e o mare greseala pentru ca nici 10% din ce spun eu nu e cu SERIOZITATE. Ce vreau eu sa spun e ca "nu fi prost caci e un simptom periculos" si "de ce iti e frica de aia nu scapi" ai sa vezi si tu cu ochii tai cum caracterul uman te poate lasa des fara cuvinte.
Pe pamantul pe care calcam au existat oameni care au schimbat lumea numai prin puterea "cuvantului" dar ai grija ca si cuvintele sunt inselatoare adica NIMENI NU E CEEA CE PARE A FI DEFAPT.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu trebuie sa vezi dincolo de cuvinte si dincolo de ambalaj ca sa vezi cu adevarat ce e acel om, caci o sa iti para rau mai tarziu Dumnezeu nu doarme niciodata si inca ceva Frica e de la Diavol "Frica de sine e grea
gandeste, scapa de ea" https://www.youtube.com/watch?v=oN2Xs-MvxLw

| Endoryus a răspuns:

Nihilist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprevizibil,tac ce tac si deodata arunc bombe.cel putin asa mi-a zis o fosta colega de clasalaughingsi o fosta iubita, bine fosta mi-a zis ca sunt doar imprevizibil

| lilith16 a răspuns:

Incapatanare

| asperger3 a răspuns:

Puturos, laudaros

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Naiv

| itsbritney a răspuns:

Egoista

| MayteAmmis a răspuns:

Psihopat