| SyKo a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare film Horror? FUNDA pentru cel mai tare film!

Răspuns Câştigător
| dyaaaa a răspuns:

Buna! dupa parerea mea...eu cred ca cele mai horror filme sunt:"Casa de ceara'' si "Tarata in iad''...
big grin

9 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Creep.

| roxanikaroxanne a răspuns:

1. saw
2. piranha
3.si Papusa Chucky

| d3nut7 a răspuns:

Am vizualizat destule filme horror.the ring e cel mai horror.the ring 1 the ring 2.astept the ring3.saw e frumos dar nu foarte horror.the grudge mai e horror.silent hill. daca vrei sa vorbim pe tema asta add danutz_132000

| ēน a răspuns:

Daca chiar vrei sa te sperii uitate la mirrors si mirrors 2. sunt foarte tari.mai mult imi place mirrors 2 care are legatura cu mirrors.doar unpic.big grin.nu stiu daca ai intelesc. oricum acutea sunt filmele pe care ti le pot recomandahappybig grin

| roisin a răspuns:

Un film care chiar m-a speriat, poate chiar singurul, a fost Mirrors. Intreaga poveste este destul de interesanta, pe mine m-a pus putin pe ganduri. Depinde ce fel de filme horror iti plac, cu zombi si alti monstrii, cu masacru sau cu parti care tin de psihologie.

| geo986 a răspuns:

401 amintirle horror

| DMuffin a răspuns:

Pai cred sa seria" Chucky" si "Saw" sunt cele mai tari daar daca lea-ai vazut mai poti incerca Deathly Silence

| Nitoh a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Child's play cu papusa chucky care omoara oameni.

| Arlechino a răspuns:

In opinia mea, care sunt un mare amator de filme horror, ramane Exorcist, cel facut in anii `70, nu cred ca am vazut un horror mai HORROR decat ala laughing