| Bibiii_7939 a întrebat:

Cel mai tare film cu vampiri, dar sa fie horror.

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Let the right one come in. Suedez, destept, efecte faine, singurul care mi-a placut tocmai pentru ca nu e asa de comercial.
Actorii joaca foarte bine, desi sunt micuti ca varsta. Eu zic ca merita. Incearca sa il iei cu subtitrare si nu dublat ca e mai fain. Spor la vizionat!

2 răspunsuri:
| didu_5680 a răspuns:

Underworld(2003),

Underworld - Evolution(2006),

Underworld - Rise of the Lycans(2009)

- toate 3 fac parte din seria Underworld, al patrulea apare in 2011, cele mai tari filme cu vampiri, ti le recomand, sunt superbe :*

| twittysylvester2011 a răspuns:

Pai, poti descarca Twilight, new Moon, si Eclipsewinking sunt din aceeasi serie si mie mi se par dragutze...si prima parte si a doua sunt chiar horror, dar a treia nu am vazut-o... te las sa decizi tuwinking