| ArianaS a întrebat:

Care dintre urmatoarele seriale imi recomandati?

The Lying Game
Terra Nova
Once Upon a Time
Alcatraz
The 4400
Heroes

3 răspunsuri:
| Lizarazu a răspuns:

Alcatraz e foarte fain dar nu e terminat si nici nu se va mai face, a fost sistat ca a scazut foarte brusc audienta. Dar chiar si asa cu un singur sezon, eu nu am regretat ca m-am uitat, chiar as fi vrut tar mult sa continue.
Tot asa si Heroes, e destul de dragut dar a fost sistat dupa 4 sezoane, e putin in plop si ala.

Despre celalte nu stiu sa iti spun.

| Nadiinee a răspuns (pentru Lizarazu):

Eu ma uit acum la Alcatraz si imi place foarte mult l-am inceput acum cateva zile si mi se pare fascinant, insa pacat ca este doar un singur sezon pentru ca serialul e foarte bun.Eu ti-l recomand, sigur iti va placea...acum depinde de gusturi, dar despre celelelalte nu iti pot spune nimic.

| cristinaeuu a răspuns:

The Lying Game e foarte interesant si are o poveste captivanta! Eu iti propun sa te uti la asta.