| Andreutza1998 a întrebat:

Care e actorul tau preferat din Twilight si pe cine joaca?

Răspuns Câştigător
| Melindutza a răspuns:

Toate personajele sunt superbe.mie imi plac Krsten Steward (Bella). Robert Pattison (Edward) si Alice (nu stiu cum o cheama mai exact)

7 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Imi plac toti actorii.Fiecare isi joaca rolul grozav. Dar, cred ca preferatul este Robert (il joaca pe Edward) deoarece are un stil mai aparte de a interpreta; chiar nu pare ca este din lumea asta.

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Ashley Greene - Alice happy

| NakedLove a răspuns:

Taylor Lautner.Il joaca pe Jacob love struck.

| Bogdana91 a răspuns:

Robert Pattinson(Edward in film). Desi la inceput nu m-a impresionat foarte mult prestatia lui in Twilight, am vazut alte filme cu el si mi-a facut o impresie foarte buna.

| Andreutza1998 explică:

Eu mai sunt fan seth(nils alan stewart) si alice.Acum sunt la mijlocul cartii a 4-a si mi se pare foarte tare.Am vazut si filmele.Robert pattison e foarte super tare

| Andreutza1998 explică:

Eu mai sunt fan seth(nils allan stewart) poate mai mult decat robert in unele zile si alice.Sunt la mijlocul cartii 4 si am vazut si filmele. Abia astept sa vina al 4-lea.Robert Pattison e foarte super tare! happy

| AlinaFilip99 a răspuns:

Eu sunt fan Alice si Bella!