| cristiana1234 a întrebat:

Care e cea mai mentolata guma? vreau sa fie foarte mentolata dar in acelasi timp sa imi mai simt limba laughing am incercat cea mai mentolata guma (dupa parerea unei prietene ) si nu imi simteam limba rolling on the floor

scuzati categoria da nu stiam unde s-o pun sad

funda

3 răspunsuri:
| cristiana1234 explică:

Nu... eu am zis ca vreau sa imi simt limba, guma sa fie mentolata dar totus sa imi simt limbawinking

| bobytza21 a răspuns:

Incearca si tu sa iei un pachet de gume five verde, si baga mai multe gume in gura, iti garantez nu iti vei mai simtii limba, crede-ma am incercat! Funda?