| AllleAlllexandra a întrebat:

Chiar nu stiu daca este categoria buna dar as avea o intrebare...cum pot sa scap cel mai rapid de mirosul de usturoi din gura? degeaba ma spal pe dinti si mestec guma mentolata ca tot simt mirosul.

1 răspuns:
| InnaArkane a răspuns:

Pai trebuie sa incepi acest proces imediat dupa ce ai consumat acest ingredient.Mesteca niste patrunjel pentru reimprospatarea respiratie apoi bea suc de lamaie sau de limeta dar fara zahar ci doar cu apa gen o limonada pentru diabetici. Daca vrei poti sa bei o cana de ceai fierbinte cu o felie de lamaie.Alege orice ceai doresti dar iti recomand ceaiul de menta sau cel verde. Apoi fa un dus fierbinte pentru ca datorita aburilor mirosul va iesi si prin piele si te vei simti mai bine.Bafta!