Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

Care e cel mai bun serial al momentului pentru voi?

98 răspunsuri:
| Bibbi1912 a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen Wolf[ primele ep. nu sunt cine stie ce, dar dupa incepe actiunea], Pretty Little Liars, American Horror Story l.am terminat si mi.a placut doar primul sezon.

| Alexrocks a răspuns:

Revolution

| AnonimCUidentitate a răspuns:

happy Cred ca Suleyman Magnificul!

| servicestorepc a răspuns:

Supernatural cred eu ca e chiar cel mai tare, are tot ce ii trebuie unui serial de calitate, Heroes a fost tare dar pana se vor relua filmarile nu poate intra in top zic eu:d

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| BarbieDarya a răspuns:

Iubiri secrete

| YouAndMe95 a răspuns:

Nu pot zice ca am un serial preferat, urmaresc multe. Toate imi plac super mult, nu cred ca pot alege intre ele thinking
The Vampire Diaries, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The Mentalist, Grey's Anatomy, Glee, The Big Bang Therory

| Ella138 a răspuns:

Cuceritorul; Destine implinite

| Speeds a răspuns:

Nu am doar un serial preferat.
Fringe,House M.D,Arrow, Game of Thrones, The Tudors, The Borgias, Lost.

| unicorn09 a răspuns:

Pariu cu viata, suleyman magnificul

| MollyA a răspuns:

Vampire diaries; Gossip Grirl; Pretty little liars

| 0Lora0 a răspuns:

Suleyman Magnificu sub domnia iubirii. happy

| bogdannn196 a răspuns:

Las Fierbinti thinking :d

| Miru990 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| sebysebycr7 a răspuns:

Iubiri secrete

| Alexizz13 a răspuns:

Am multe seriale favorite dar cel mai mult imi place Vampire Diaries

| GaBYBrb a răspuns:

The Walking Dead, Family Guy

| malenikaia99 a răspuns:

"Un pas înainte".

| Nunutza a răspuns:

Vampire diaries.tongue

| AlexGTX a răspuns:

Top Gear

| Veronik2001 a răspuns:

Pariu cu viața!

| georgy12 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Suleiman Magnificul.

| maxi12 a răspuns:

Suleyman Magnificul sub domnia iubirii.

| Grepa a răspuns:

The Big Bang Theory, dar si Family Guy happy

| GeoMalfoy a răspuns:

Gossip Girl

| Alexandraiubire a răspuns:

Pariu cu viata!

| JustFunTeo a răspuns:

Prison Break, e a-2-a oara cand il vad, l-am mai vazut si acum 3-4 ani!happy

| alincikkkkk a răspuns:

Dragostea katei

| Marian_Vlady_1997 a răspuns:

Am terminat breaking bad, mi se pare cel mai frumos serial aparut vrodata!happy

| George_Mencu_1995 a răspuns:

Clar DEXTER

| Trusca_Ana_Maria_1980 a răspuns:

Hart of dixie