| Scherlit a întrebat:

Care e cel mai de groaza film pe care l-ati vazut adica care chiar v-a speriat?

7 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Leatherface este poveste adevarata, nu iti recomand sa il vezi fiindca e chiar de groaza

| andeandreea97 a răspuns:

The ringwinking

| miawiu a răspuns:

The grudge, toate japonezelaughing

este contrastul ala de fata alba, cu parul lung si negru. foarte ciudat, si infricosator.

| jj62 a răspuns:

Era un filmulet pe internet cu Nikita goala, si acum dorm cu lumina aprinsa >_

| taisea a răspuns:

Multe filme am vazut, ultimul film din 2012 care mi-a placut e 6 gloante, filmat chiar in Moldova!

| atentievirus a răspuns:

The grudge 3, the exorcist

| Sabrinutzu_SaVres_1997 a răspuns:

Activitate Paranormala[1, 2,3]
Insidious
Exorcizarea lui Emily Rose
Jurnalul Terorii
Exorcist
Funda?