| newaccountbye a întrebat:

Care e cel mai frumos serial cu adolescenți, categoria 16+?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recomand pentru tine
Sex Education (2019)
Otis, un licean puțin cam ciudat din punct de vedere al relațiilor sociale, poate nu are prea multă experiență când vine vorba de relații intime, dar primește, în schimb, foarte multe sfaturi, mai mult sau mai puțin practice, pe această temă, în cadrul „cursului său personal" ținut de către mama sa, Jean, care este terapeut sexual. Fiind înconjurat de manuale, videoclipuri, cărți și alte tipuri de conținut din domeniu, Otis devine, încetul cu încetul, un expert (deși reticent) în acest domeniu. Când colegii lui de clasă află despre viața pe care Otis o duce în spatele ușilor închise, în propria casă, acesta decide să-și folosească cunoștințele dobândite pentru a-și îmbunătăți statutul și imaginea, așa că face echipă cu Maeve, tipa inabordabilă și inteligentă, astfel încât să înființeze o clinică clandestină de terapie sexuală care să se ocupe de problemele celorlalți colegi. Însă, prin analiza sexualității acestora, Otis își dă seama că s-ar putea să aibă, inclusiv el, nevoie imediată de terapie.
sursa https://techcafe.ro/......ecomandam/

| newaccountbye explică (pentru RAY):

Multumesc mult, dar l-am văzut deja!

| dullcat a răspuns:

Si eu iti recomand Sex Education.

| newaccountbye explică (pentru dullcat):

Din păcate, l-am văzut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euphoria

| Sistemulxxl a răspuns:

Radacini, O floare si doi gradinari, Vandana, Nemuritorii.

| Celestina003 a răspuns:

Pe Netflix găsești o grămadă, noi puteam spune doar preferințele noastre, Stranger things a rupt topurile și wednesday, niciodată nu am, Ginny & Georgia....etc

Întrebări recente